O nas

Kim jesteśmy?

EMS Studio Urody to wyjątkowe miejsce umożliwiające relaks i wyciszenie. U nas zadbacie Państwo o swój piękny wygląd, cudowne samopoczucie oraz odzyskacie pewność siebie.

W naszym gabinecie łączymy zalety płynące z tradycyjnej kosmetyki i nowoczesnej kosmetologii. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach dostosowanych do potrzeb każdego rodzaju skóry, zabiegi wykonujemy z zachowaniem wszelkich zasad higieny. 

Nasza historia

Studio urody dla każdego Są takie miejsca na warszawskiej mapie urodowej, gdzie może zajrzeć dosłownie każdy bez względu na wiek, wykształcenie czy zasobność portfela. Miejsca, w których każdy może otrzymać pomoc dotyczącą urody oraz zawsze zobaczyć uśmiech profesjonalnego personelu. Poznaj EMS Studio Urody - wyjątkowe gabinety na warszawskim Ursynowie i Ochocie. Króluje tu profesjonalizm połączony z wyrozumiałością i empatią. To miejsce które skradnie Twoje serce!

Z Nowego Jorku do Warszawy… Historia EMS Studio Urody sięga końcówki lat osiemdziesiątych. To właśnie wtedy obecna właścicielka salonu wyemigrowała do USA w poszukiwaniu tzw. lepszego życia. Tam wstąpiła na trudną ścieżkę kariery, nawiązała wiele ciekawych kontaktów, zdobyła mnóstwo cennych doświadczeń, aż wreszcie odnalazła sposób na siebie. Na amerykańskiej ziemi rozpoczęła się przygoda twórczyni EMS Studio Urody ze światem Wallnes&Spa. Swoje ogromne doświadczenie zdobywała, pracując w salonie Stress Less Step na Upper East Side, gdzie pomagała gwiazdom światowego formatu w utrzymaniu młodego, świeżego wyglądu oraz zachowaniu równowagi ciała i ducha. Do jej klientów należeli Dash Mihok, Ralph Lauren, bracia Baldwin, Gwyneth Paltrow, Santana czy Kim Basinger. Oprócz współpracy ze znakomitościami z Hollywood właścicielka EMS Studio Urody poznawała również tajniki prowadzenia biznesu od pracodawczyni, absolwentki University of Harward. Z czasem zapadła decyzja o powrocie do kraju i tak w roku 1995 powstało w Warszawie EMS Dental Studio, które z czasem rozszerzyło swoją działalność o Grójec. Jednakże ładne zęby to nie wszystko, ambicja, potrzeba rozwoju i chęć skorzystania z tzw. amerykańskich doświadczeń doprowadziła do powstania miejsca, gdzie idealny uśmiech może zyskać piękną oprawę. Tak powstało EMS Studio Urody, czyli salon, w którym możesz zawalczyć o nową siebie.

Połączenie nauki i miłości do piękna. EMS Studio Urody to miejsce, w którym zamiłowanie do piękna spotyka się z technologią. Dzięki postępowi w kosmetologii możliwe jest wykonywanie korekty wielu niedoskonałości w mało inwazyjny sposób. Zespół EMS idzie z duchem czasu, korzystając z dobrodziejstw nauki. Dzięki temu salon może zaproponować swoim klientkom szeroką paletę zabiegów, odznaczających się wysoką skutecznością.

Głównym założeniem EMS Studio Urody jest dbanie o zadowolenie osób, które odwiedzają to miejsce. To tu spełniają się najskrytsze marzenia o idealnej sylwetce czy pięknym wyglądzie. Zadowolenie klienta to priorytet, którym na co dzień kierują się wszyscy pracujący w EMS. Ponadto dużą wagę przywiązuje się tu do rozwoju w oparciu o najnowsze technologie. Dbałość o szczegóły gwarantuje najwyższą jakość usług, o czym przekonali się już zarówno przysłowiowi Kowalscy jak i gwiazdy rodzimego show biznesu. Może zawitać tu każdy, kto pragnie zmniejszyć obwód talii o kilka centymetrów czy też powalczyć z bezlitosnym PESEL-em. Pomoc uzyskają zarówno osoby borykające się z problematyczną cerą jak i np. z tak zwanym uśmiechem dziąsłowym. Dla personelu EMS Studio Urody jedynym ograniczeniem są przeciwwskazania medyczne, które mają chronić naszych klientów przed ewentualnymi powikłaniami.. Każdy, kto zgłosił się do nas wyszedł zadowolony z poczuciem dobrze zainwestowanego czasu. Osoby, pracujące w EMS Studio Urody to prawdziwi profesjonalni czarodzieje. Nieustanne zawodowe szkolenia podnoszące w stały sposób wiedzę i umiejętności praktyczne oraz wielka dawka empatii sprawiają, że klienci czują się nie tylko zadbani fizycznie ale również odprężeni duchowo. Pozwólcie nam zadbać o Was, a będziecie szczęśliwi, że powierzyliście nam swoje ciało i duszę, dajcie sobie szansę i odwiedźcie EMS Studio Urody. Zapraszamy

Studio URSYNÓW

EMS Studio Urody

ul. Dembowskiego 5
02-784 Warszawa
tel: 22 855 74 66
tel. kom.: +48 507 920 896
ems@emsstudiourody.pl

Więcej

Studio OCHOTA

EMS Studio Urody

ul. Niemcewicza 7/9
02-022 Warszawa
tel. kom.: +48 573 985 710
ems@emsstudiourody.pl

Więcej